Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves korig nőhet a mellem?

Hány éves korig nőhet a mellem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,és majdnem mindig érzékenyek a melleim még a legfinomabb tapintásra is.De növekedést nem észlelek.Pedig elég kicsik a melleim,nem ártana ha nőnének még....
2010. máj. 9. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:

18 évesen már nem nagyon fognak nőni.

A női mellnek pedig van egy olyan tulajdonsága, hogy érzékeny :)

2010. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az enyém csak akkor érzékeny mielőtt megjön, meg akkor egy kicsit meg is duzzad. Aztán megjön majd elmúlik és többet megy vissza mint amennyit megduzzadt ( na érted), szóval magyarán már visszafelé megy. Pedig a mellem alatt 82cm vagyok, kosárba meg A vagy AA kell, mert annyira kicsi a mellem....érdekes mindenesetre.Én is reménykedtem, hogy még nőni fog, de már csak egy dolog maradt azt pedig plasztikai sebésznek csúfolják...pedig szedtem már kétféle fogamzásgátlót, utána laktózérzékeny lettem most a szójaitalt iszom literszámra de semmi változás :@
2010. máj. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
10:29 a mentsruációnál nekem is így van...még ha olyan lenne az is jobb lenne...de hát az csak 3-4 napig tart:S
2010. máj. 9. 16:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Még nőhetnek. Viszont a jó hír, hogy ha nem, akkor kis mellel is lehetsz gyönyörű. Hidd el, nem ez számít.
2010. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hmm...hát igen.csak például most jön a bikini szezon..és hát nem nagyon van olyan amiben nem lapos lenne...tavaly voltunk barátommal strandon és kitömtem a bikinim..:D aztán nem is kell mondanom h csorgott belőle a víz mikor kijöttem a vízből :S:S
2010. máj. 11. 11:03
 6/10 anonim ***** válasza:
ismerős a helyzet :@ /mármint hogy nincs olyan bikini amiben ne lennék full lapos/
2010. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De miért kéne kitömni? Ott van veled a barátod, akinek így is jó vagy, kinek akarsz tetszeni, amikor vele vagy?

Egyébként szerintem használjátok ki a helyzetet, és monokinizzetek, legalább nem lesz kényelmetlen. (Mondom az utolsónak is.)

2010. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt már olyan megjegyezném, hogy egy pali ( az eladó), egy benzinkúton eléggé méregetett és amikor meglátta a mellemet, mert nem voltam full push-up-ban, egy akkora tapló bunkó lett hogy az valami elképesztő...ja de a pasiknak nem számít a mellméret neeeeeemmmmmm hol már....

én megfogom csináltatni ez 100%, márcsak azért is hogy ne kapjak sírógörcsöt a próbafülkében, mert a legkisebb bikini is eláll tőlem.:S :@

2010. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ha nem vagyok megelégedve magammal,gondolom nem fogom még mutogatni is...monokini abszolút kizárva...tudom h tetszek neki így is...de tudod mienek a férfiak..ha meglátott volna nagyobb mellű nőt...hasonlítgatás meg ienek....:S:S inkább kitömtem...de többet nem lesz ien:S keresek egy jó bikinit...ha tudtok linket írhattok:)
2010. máj. 12. 10:49
 10/10 Sipo93 válasza:
jajj csajok csajok ti ennyire buták nem lehettek :) a mellméret az egy dolog,de amelyik pasi a mellek után szalad annak nem a belsőtök számit,és amugy a nagy mell mámorit,a kicsi is jó,hameg nincs akkor olyan pasit kell keresni aki inkább a kedvességet keresi bennetek...vagy ugymond a belsőt,de állitólag az antibébi tabletta folyamatos szedése megduzzasztja a mellet amig szedi az illető...
2010. okt. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!