Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves korban szokott...

Hány éves korban szokott megjönni a menstruáció és mit kell róla tudni?

Figyelt kérdés
én 12 vagyok
2010. máj. 7. 14:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

nekem 12 évesen jött meg. de nem fáj t csak este 8tól délelőtt 11ig aludtam xD nekem amúgy sose fáj szerencsére

14/L de am kérdezd anyud ő tapasztalt xD

2010. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egyébként általában olyankor szokott lenni az első, amikor anyukádnak is volt, bár én pont kivétel vagyok, mert neki 14, nekem meg 12 éves koromban volt először.
2010. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
anyum meghalt=(
2010. máj. 7. 14:49
 14/17 anonim ***** válasza:

Azért nem kell megijedni nem mindenki görcsöl.Nekem 12 éves koromba jött meg és soha semmi problémám nem volt vele.

Egyébként 10 és 16 éves korban szokott megjönni a lányoknak általában.

28/N

2010. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

:S Szegény.

Valószínűleg hamarosan megjön ha nincs semmi baj. :)

2010. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Én egyébként azt olvastam, hogy 16 évesen ha nem jön meg, az már gond, de addig semmi.

Egyébként nekem sem fáj soha a hasam, vagyis, nekem úgy általában szokott sokszor, hogy bele-bele görcsöl. Amikor magvan akkor is max. ennyi.

2010. máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A menstruáció megjöhet akár 9, de 16 éves korban is. A lényeg az, hogy kezd-e már szőrösödni a puncid és a hónaljad, nő-e már a cicid, van-e fehérfolyásod és ha igen, mióta. A fehérfolyás kezdetétől számítva, kb. 1-2 év.
2010. máj. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!