Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik, hogy a Reparon...

Létezik, hogy a Reparon kúptól és kenőcstől csak mégjobban kijött és fáj az aranyerem? 24 hetes kismami vagyok, két napja használom, de ma éjjel már alig aludtam a féjdalomtól.

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól nem lehet rosszabb, lehet hogy begyulladt az aranyér vagy kizáródott.
2010. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor használjam tovább és javulás várható? Alig tudok ülni is.
2010. máj. 7. 12:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet tőle rosszabb.

Ha ennyire fáj menj el orvoshoz

2010. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Reparont használom én is,nem hiszem hogy attól lenne rosszabb.Nem erőlködtél wc-és közben?Fontos hogy ne legyen székrekedésed,ne tölts sok időt a wc-n és utána jót tesz ha megmosod és utána megint bekened.Tudom szörnyen hangzik de az aranyeret óvatosan vissza lehet nyomni.
2010. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igen, tudom, tegnap este ülőfördőztem is és utána a krémmel szépen visszanyomtam. de reggelre még rosszabb lett :(


remélem, ma már enyhül, mivel a körzeti doki ma délelőttös volt, én meg 8-5-ig dolgozom.


ha nem janul, hétfőn nem jövök be, hanem az orvosnál kezdek.

2010. máj. 7. 12:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 22 hetes vagyok, és ugyanez a bajom. Nekem is nagyon kinnt van és a reparon kenőcs +kúp nem használ semmit sem, sőt csak rosszabb. :( Azt hallottam a Varázsdió krém nagyon hatásos! Ha esetleg orvoshoz fordulsz, kérlek majd írd meg mit mondott. Én nem igazán merek, eléggé szégyenlem. Sok sikert, boldog babavárást :)
2010. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Doxiproct kenőcsöt, szerintem jobb mint a Reparon.
2010. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ha hétfőig nem javul, elmegyek orvoshoz, bár én is szégyellem, de nagyon fáj, így nem tehetek mást.
2010. máj. 8. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!