Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van folyás szerű anyag...

Miért van folyás szerű anyag a bugyimban, de barna és savanyú szagú?

Figyelt kérdés
Mindig savanyú szagú, barnás anyagot találok a bugyimban. Utálom a nőgyógyászokat és a hideg futkos a hátamon tőlük úgyhogy elmenni nem megyek el.Tudtok ebben segíteni hogy mi lehet ez?Ja és néha visszketek is:S
2008. okt. 9. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Huvelygomba de a nogyogyasz a legjobb megoldas,mert masfajta fertozes is lehet,a kezelest pedig a baratodnak is fel fogjak irni mert maskepp allandoan visszakapjatok egymastol.
2008. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig ez az ő szakterületük.Szerintem ehhez nőgyógyász kell, hidd el nem olyan rémes a vizsgálat. Szerintem senki nem szeret oda menni, de néha muszáj.Amúgy mit jelent hogy mindíg? Régóta van ez?
2008. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Csak annyi,hogy valószínű összeszedtél valamilyen fertőzést,vagy gyulladást,vagy esetleg valmilyen nemi betegséged.Ha lefeküdtél már fiúval,akkor lehet tőle,de a fertőzéseket még sok helyen össze lehet szedni (uszoda,WC,és a gyakori,napi többszöri intim mosakodás ggyengíti a nemi szerved védelmét stb.)


Ha ennyire nem akarsz menni nőgyógyászhoz,ne csodálkozz,hogy súlyosbodnak a tüneteid,pl.nem tudom,hogy a pasik hogy akarnának ilyen lánnyal lefeküdni,vagy kinyalni,ha meg is dugnak,akkor megfertőzöd a pasid,és más lányokat,akivel az lefekszik,később,ami lehet,hogy most nem annyira számít,terméketlen leszel,és majd keseregsz 3o éves korodban,ha majd találsz magadnak 1 helyes pasit,akivel gyereket akarnátok.


Az már nagyon durva,ha erős szaga van a váladéknak (te hogy birod ki?nem szaglasz?),és barna (nem leht,hogy vér?).


Persze,könnyebb rágódni ezen,idegeskedni állandóan,és bűzleni,mint elmenni a nőgyógyászhoz?semmi különös nem történik itt,én eddig mindig megértő és kedves orvosokkal találkoztam.Meg is nyugodnál,ha pedig lenne valami baj,akkor meggyógyítanak,és élheted a világod savanyú szagoktól mentesen.


Egyébként azt nem tudom,hogy hogy gondolod,hogy majd mi itt segíthetünk,ha szinte semilyen részletet nem tudunk ezzel kpcsolatban.Rengeteg hasonló kérdés van itt az oldalon,miért nem olvasgatod kicsit azokat?Vagy mondjuk keress pár cikket a nemi betegségekről és fertőzésekről a neten,rádfér pár hasznos információ a témával kapcsolatban.


Bocs,ha néha durván fogalmaztam,de nagyon éretlen és buta jellemre vall hozzáállásod.

2008. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, jobb elmenni nődokihoz, ő segít rajtad. Én is utálok nőgyógyászhoz járni, de ez nem csak a te érdeked, hanem a partneredé is.
2008. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászhoz senki sem szeret menni, hidd el mindenkinek borsódzik tőlük a háta, de néha muszáj. neked pedig ezzel a folyással mihamarabb el kéne menned, mert valószínűleg fertőzésed van, amin már csak doki tud segíteni. Volna még ötletem, de mert nem most kezdődtek a tüneteid, nem jó házipraktikázni, nehogy súlyosbodjanak tőle! Fogadd meg, ha már ennyien mondták! Csak pár perc az egész, és lehet, pár nap alatt megszabadulsz ettől a kellemetlen folyástól!
2008. okt. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!