Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez a hüvelyemben?

Normális ez a hüvelyemben?

Figyelt kérdés
Vagy csak én képzelem be, hogy beteg vagyok?Még tavaly nyáron vettem észre, mikor felnyultam magamnak, (tampondarabka maradt bennem, azt akartam kiszedni) és egy csomo félét vettem észre. Nem fáj, semmi, de sokszor rámjön a hipohonderkedés és totál beképzelem magamnak h valami daganat. Azota voltam már nőgyógyásznál, megvizsgált, megtapogatott belül, belémnézett, belémvilágított, és azt mondta minden hibátlan. Külön nem hívtam fel a figyelmét erre, mert lehet h aztán eredetileg kell annak ott lennie. Tampont tudok használni, nem szavar a szexben sem, semmi gond vele. Csak az a baj h eléggé hipochonder vagyok és beképzelem magamnak a betegségeket, még ami nincs, azt is....Ha baj lett volna szol az orvos ugye???Lécci normális válaszokat, ne ijesztgessetek el még jobban....koszonom.
2010. máj. 4. 20:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez már tényleg megnyugtatott. Tényleg mintha ilyesmi lenne ott :D
2010. máj. 4. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!