Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek jó a Bella betét?...

Szerintetek jó a Bella betét? és valami más betétet tudtok ami jó?! és a Libresse az szerintetek drága?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 13:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mindegyik drága és nem igazán jók...én a Libresset használom, a 20-as csomag ára tűrhető...bella nekem nem vált be, kényelmetlen
2010. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Always
2010. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem, úgyis tök mindegy, mit írunk, mert kénytelen leszel az összeset végigpróbálgatni, mire megtalálod az igazit ;)
2010. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Egyénfüggő, hogy kinek mi a kényelmes... Nekem az Always vált be, de a Libresse sem rossz..
2010. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Bellát nem ismerem.

A Naturella vált be.

A libresse szerintem drága.

2010. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, hogy mindegyik drága, mivel úgyis kénytelenek vagyunk megvenni...
2010. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

tegnapelőtt 22:14 vagyok

Spóroláshoz:

Én sokszor csak az első napokban használok betétet, amikor már csak épphogy vérzek, akkor vattát csavarok papírzsepibe vagy gézbe. Kényelmesebb, megmondom őszintén és ugyanúgy a helyén is marad (többnyire). Erős vérzéshez nem merem ezt alkalmazni, mert akkor nagyon vérzek, és gáz lenne az utcán véresen mászkálni...

2010. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a betét az aminek a megvevésénél nem kell spórolni... Ez létfontosságú...
2010. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Always

Libresse

Naturella

Bella

Carefree

2011. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

a Libresse-t én nagyon szeretem, de tényleg elég drága. Van most egy olyan csomagja, amiben 14 db nappali és 5 db éjszakai betét van. Nekem elég jó, bár szerintem egy menzesz alatt elfogy az egész. olyan 700 ft körül van az ára, nem a legolcsóbb, de nagyon kényelmes és nem ázik át.

az Always-t is próbáltam, nekem nem volt kényelmes, elég műanyag a borítása, bár abból a szempontból jobb, hogy kevésbé "szagos"...

Sokan mondták nekem a Jessa betétet, amit a DM-ben lehet kapni, és van olyan jó mint a Libresse csak olcsóbb. Majd azt is ki fogom próbálni.

13/L

2011. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!