Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyemből fehér "darabok"...

A hüvelyemből fehér "darabok" jönnek. Mit okozhat ez?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, már ez elég sok ideje fennáll. Ne mondjátok, hogy menjek nőgyógyászhoz, csak azt, hogy akkor ettől később nem lehet gyerekem ? Félek, hogyha majd oda jutok, iderül, hogy meddő lettem egy kezeletlen "betegségtől" (láttam a többi kérdést, szóval nekem csak annyi a kérdésem hogy okozhat-e meddőséget)
2010. máj. 2. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Gomba, ha nem törődsz vele, gondjaid lehetnek belőle, akár meddőség is. Miért nem akarsz nőgyógyászhoz menni? Ha rendszeresen visszatér, akkor igenis kéne, lehet hogy a barátoddal visszafertőzitek egymáat (ha van), vagy candidád van.
2010. máj. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltam már régebben, kenetet is vett, kaptam akkor gyógyszert... a lényeg a lényeg: fájt amit csinált, nem jó élmény, félek tőle. Szűz vagyok egyébként.
2010. máj. 2. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:

ne candidázzunk inkább, mert még lehet sok más gombás fertőzés is, csak a candida most divatos...sőt lehet bakteriális fertőzés...és igen, ha kezeletlenül marad, a fertőzés, gyulladás, akkor nagy eséllyel okoz meddőséget


nem mellesleg lesznek még kellemetlenebb tüneteid is, sőt fájdalmasabbak is előbb-utóbb


menj el nőgyógyászhoz és kezeljék a partneredet is (urológus)

2010. máj. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha fájt amit csinált, akkor keress másik dokit!
2010. máj. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elkaptál valamilyen hüvely gombát.Nekem is volt és nagy darabokat szedtem ki magamból. Vettem a patikában krémet és kenőcsöt. 1 .hét és elmúlt. Mondták, hiába vagy tiszta , elég ha más után megfogod a kilincset.Én azóta wc előtt és után is kezet mosok. Akinél 1gyer előjött annak máskor is elő fog fordulni. Nem hiszem, hogy ettől meddő leszel. De ha nem használ a gyógyszer keres fel egy nőgyógyászt , hogy ne legyen komoly bajod.Meglátod nem vészesek ők.És a te magad egészsége fontosabb mint valami nem szeretek oda menni!!
2010. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szólj a nőgyógyásznak minden féle rossz élményedről, és ő úgy kezel majd.Megértőek.
2010. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!