Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ennyire hatással lenne a...

Ennyire hatással lenne a mensesre?

Figyelt kérdés
Utoljára szeptember 24-én volt menstruációm, viszont akkor is olyan gyengén, hogy szinte észre sem vettem. Egyébként mindig nagyon erősen volt meg és kegyetlenül görcsöltem. Azonban azóta semmi. Október megbetegedtem és történt egy olyan dolog is, ami nagyon megviselt, azután pedig elég a stresszes hónapot éltem az iskolában és a magánéletben is... Lehetséges, hogy a stressz ennyire hatással lenne a menstruációra, hogy még most sem jelentkezik? Fiúval még nem voltam, a fogyás/hízás sem állhat a háttérben... Köszönöm a válaszokat előre is. 17/L

2016. nov. 23. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, nekem anno egyetemen vizsgaidőszakban mindig kimaradt 2 hónapra.... el is mentem dokihoz és UH-ra, sajnos a bal petefészkemen ciszta lett a doki mondta h a stressz okozta. Aztán egyszer fogytam az alapból vékony alkatomból és 1 teljes évig nem jött meg, pedig visszahíztam 2-3 kg-t. Csak Inofolic-al sikerült visszahozni a mensim, de azt is 3 hónapig dupla adagban ittam.
2016. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!