Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki abortuszra megy, tényleg...

Aki abortuszra megy, tényleg nagyon lekezelően bánnak vele? Védekezés és pici baba mellett lettem ujra terhes.

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudjuk megtartani és jövőhéten mennem kell a kórházba,de ugy félek. Saját dokim csinálja,ő rendes,de vajon ott a kórházban a többiek akikkel kapcsolatba kerülök? Tényleg nagyon rondán bánnak ilyenkor az emberrel. Pedig nem jó kedvemben megyek:-(
2010. ápr. 29. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Sajnálom, hogy így alakult :-(

Ne aggódj, nem fognak lekezelően bánni veled. Egyébként szerintem akkor nem is ezzel fogsz foglalkozni.

2010. ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Velem nem volt senki se lekezelő, pedig még saját dokim se volt.

Bár előtte én is ezt hallottam, de mindenki rendes,kedves volt. Ne aggódj.

2010. ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Szia, nyugodj meg, nem hiszem, hogy lekezelőek lesznek, bár ezt kórháza válogatja. Akik ott dolgoznak, ezt látják/hallják minden nap. Szerintem a lekezelés inkább a buta, meggondolatlan és visszatérő vendégeknek jár.
2010. ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Általában tényleg a "visszatérőkkel" és az egészen fiatalokkal szoktak gorombáskodni.Kitartást kívánok!
2010. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Úgy vettem észre,hogy inkább a fiatalokat cseszegetik,akik nem vagy csak részletesen védekeznek.

Sajnálom,hogy így alakult, elhiszem,hogy nem jó érzés,remélem a lelkeden a seb is hamar be fog gyógyulni.

Fel fejjel kedvesem:)

2010. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm aranyosak vagytok! Már más sem hiányozna a bajomra mint hogy valaki "bunkózzon" velem. Épp elég bajom lesz igy is. A babámat is először hagyom itthon,nagyon félek hogyan birja majd. Nagyon sajnálom,de már 3.ik baba lenne és vetélésem is volt,nem merjük megkockáztatni és anyagilag is nagyon sok:-(

Köszönöm hogy rendesen válaszoltatok:-)jól esett.

2010. ápr. 29. 14:10
 7/13 anonim ***** válasza:
N
2010. ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne aggodj nem lesznek lekezelokek. Nem lesz semmi baj. Es nagyon sajnaalom az esetet, mekkora a babad?
2010. ápr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az az N betu veletlen volt bocs.
2010. ápr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Fél éves,most kezdte abbahagyni a szopizást és sajna rögtön teherbe estem,pedig rendszeres mensijeim voltak,de azt mondta a dokim hogy valószinű a szopi abbahagyás kiváltott egy rendkivűli peteérést és ennyi elég is volt. Nagyon nehéz már most lelkileg,mert csodaszép szülésem volt és még nagyon friss az élmény...
2010. ápr. 29. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!