Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg?

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
Sajnos Augusztusban volt egy abortuszom..Nagyon bánom és szégyellem magam miatta azóta is.. Viszont abortusz utan rendesen megjött rá egy hónapra..Utána októberben a várt időpont előtt egy nappal jött meg.. Most meg két napja nem jött meg..Csináltam tesztet negatív lett viszont nem tudom most mi lehet,hogy miért nem jön meg..Néha beszúr a hasam de ezenkivül semmi...Régen volt cisztám és akkor volt ez,hogy nem akart megjönni de beszúrt párszor a hasam..Lehet megint az van?:\ Az orvosom nem rendel más kerületben meg nem vállalnak el.Egyrészt mert nincs Budapesten bejelentett ideglenes lakcimem se, de még albérleti szerződéssel se tudom bizonyítani,hogy pesten lakom mert nem kaptam szerződést se...
2016. nov. 3. 18:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!