Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 héttel hamarabb jött meg,...

Kittus20000 kérdése:

2 héttel hamarabb jött meg, már ez is szokatlan volt de nem dramatizáltam túl. Viszon egy hét elteltével most újra megjött. Mi lehet az oka? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
2012 február óta menstruálok és eddig sosem jött meg nagyon hamar vagy nagyon későn( persze volt 1-3 napos késés de annál sosem több). Most 16 éves vagyok lassan 17. Nem élek nemi életet így arra sem tudnám fogni. Ha esetleg nektek is volt hasonló vagy tudjátok hogy mi miatt lehet kérlek írjátok le. Előre is köszönöm.

2016. okt. 30. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megvárnám a következő mensit. Ha az is nagyon furcsa időpontban jön meg, elmennék dokihoz, amúgy nem foglalkoznék vele. Néha előfordul az ilyen, a menstruációt rengeteg minden befolyásolja. :)
2016. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 😊
2016. okt. 30. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne igyál csapvizet és kerüld a szóját.
2016. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem is volt (21/L) sokszor hónapokig vérezgettem, mindenféle fogamzásgátlót kipróbáltam, de mivel sem rák, sem ciszta nem volt a vizsgálatokon és elmúlt, mondták hogy fiatal nőknél (12-30év) néha előfordul rendszertelen vérzés, mert a hormonrendszeren megbolondul (ha szexelsz ha nem) szóval ne aggódj, lehet hogy még lesz ilyened! :)
2016. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!