Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menstruációm?

Miért késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

Késik a menstruációm. 13-14én kellett volna megjönnie. Azóta eltelt 9 nap és semmi.

A terhesség szinte 99,9%ig kizárt,( élek nemi életet, de mindig óvszerrel + ma cináltam egy tesztet és negatív)


Előfordulhat hogy a stessztől, mozgáshiánytól van?

Most fogok végezni a középsulival és egy csomó vizsgám van, szalagavató stb.

Az egyik kedvenc tanáromat elküldték, és a tesitanáromnak balesete volt szóval bnincs tesink már 4. hete. ( emellett nem sportolok)



A bőröm pattanásos, és elég intenzív a fehérfolyás, de semmi más jele nincs hogy lassan meg fog jönni. ( Elég fájdalommentes volt eddig is, és nem sok előjele volt)


Régebben már előfordult higy kimaradt egy ciklus de azt a serdülőkornak tudtam be. Mostanában azonban elég stabilan beállt. A legdurvább késés 5 nap volt.


2016. okt. 23. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
A folymatos stressz,feszültség nagy mértékben befolyásolja a hormonrendszer működését. Az fáradtság,alváshiány szintén és a hízás,vagy fogyás is. Ha 1-2 menzesz csúszik vagy kiamarad és terhesség nincs,az még nem jelent betegséget.
2016. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Esetleg bármi tipp hogy hogyan lehetne mégis előcsalogatni? Teákkal próbálkoztam eddig(Cickafark)

vagy ebben a hónapban már ne is nagyon számítsak rá?

2016. okt. 23. 16:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, a gyógyteák segíthetnek és szedjél magnéziumot.Bármikor megjöhet,nem biztos,hogy teljesen kimarad,de at is lehet,hogy néha csúszik emiatt 1-2 hónapot.
2016. okt. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szedjél B12 vitamint. Egyél sok májat és húst, ez meghozza. Lehet sovány is vagy.
2016. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)


Nem hiszem hogy sovány vagyok. Átlagos alkatú vagyok.

Hát májat sosem szerettem, sőt.... de a többit kipróbálom :)


Aztán ha így sem akkor jöhet a máj. :D


Mégegyszer köszönöm szépen :)

2016. okt. 23. 19:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi köze a B12-nek a menzesz késéséhez????
2016. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A B12 vitaminnak a vérképzésben és a z idegek működésében van szerepe. A menzeszhez SEMMI KÖZE!
2016. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

gondolom ott az összefüggés hogy a stessz miatt marad el, és a B12 lenyugtat valamennyire.

De bajom nem lesz tőle, szóval szerintem egy próbát megér :)

2016. okt. 23. 21:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem fog ártani az biztos,de a stresszhez sincs köze a B12-nek. Más az idegszálak,idegpályák normál működése és megint más a mentális,lelki megterhelés.
2016. okt. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom, de a lényeg hogy nincs probléma. Pár nap késéssel, de megjött szóval köszönöm szépen mindenkinek a segítségtet :)
2016. okt. 26. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!