Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » ! Ma reggel elkezdett fajni a...

! Ma reggel elkezdett fajni a nemi szervem olyan mintha fellennek fazva, eget meg szur amikor pisilek! Nem ultem semilyen hideg dolgon mitol lehet ez? ( bocs de nincs ekezet a billentyuzetemen)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
ez a hideg helyen ülés egy városi legenda....húgyúti fertőzésed lehet, vagy nemi betegség - első körben háziorvos
2010. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia ! Igen valószínűleg h hólyaghurut,vagy ahogy írták, hugyuti fertőzésed van.Szexuális együttlét után sajna gyakorta előfordul.Sok folyadék, kamillatea/inni/és tőzegáfonyakapszula javasolt, nekem ez vált be.

Ja !!!és fontos!együttlét után rögtön menj wcre,utána hideg/ez nem vicc!/vizzel fürödj meg alulról.Azért a dokit ne hagyd ki,nehogy komolyabb baj legyen!!

2010. ápr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mult honapba gombas fertozesem volt, azt szepen kikezelztettem canestennel nem lehet hogy ez annal a szovodmenye esetleg? Mondjuk ameddigre idopontot kapnek nodokitol addigra elis mulna.....de az a biztos ha elmegyek most vettem egy 30 perces sos ulofurdot ugy csipett hogy csak na azota nemis kell pisilnem annyira mar nemis faj gondoljatok segitett???
2010. ápr. 26. 13:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha volt gombás fertőzésed is,azt jelenti,hogy érzékeny vagy ezekre a nyavalyákra sajna:(de sebaj,ki lehet kezelni,csak türelem!!Gyökerestől kell irtani,mert mindkettő visszatérhet.Nekem állandó" felfázásom "volt,amióta rájöttem mi okozza,azóta búcsút intettem neki.Csak célzott gyógyszert irnak fel neked,de azt be kell venni és végigszedni,különben semmi értelme.Jobbulást!!Igyál sok teát,vizet,gyógyteát és semmi kávé,alkohol,fűszer!!!!
2010. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1 nem múlik el - doki, antigyogyó

2 a múlt havi gombás fertőzés öndiagnózis volt vagy nőgyógyász? tippelek: öndiagnózis, ugye? valószínűleg már akkor is bakteriális fertőzésed volt, csak jól elkenegetted canestennel

2010. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mar volt regen gombas fertozesem es akkor is pont igy mint a mult honapba rozsaszines sargas " budos " volt a folyasom meg iszonyatosan viszketett (akkor a nodoki mondta, hogy gomba ) de most tok nem ertemmi folyik itt amiota vettem azt az ulo furdot SEMMI bajom nincs ... nem ertem nem csip nem faj.. lehet jo volt hogy ilyen gyorsan tettem valamit, hogy elmuljon? mert nagyon csipett a sos vizes furdo, de annyira hogy majdnem elsirtam magam... de azer nodoki mindenkepp!
2010. ápr. 26. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!