Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves lány vagyok, akinek...

12 éves lány vagyok, akinek megvan, folyton viszket a szeméremajkam, nem akarom elmondani anyámnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 19:04
 1/7 anonim válasza:
87%
Hát szerintem mond el anyukádnak...nem ciki az hidd el még örülni is fog h segítséget kérsz tőle. DE inkább mond el nehogy valami betegség vagy gomba legyen! Jobb az elő vigyázatosság!
2008. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
szió, szerintem valami enyhébb gomba, ha anyuddal elmentek nődokival, az ír fel rá valamit, és hamar elmúlik. Nem ciki egyáltalán, miért lenne az?
2008. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
93%
én fiú vok.És nem szégyellem elmondani hogy viszket a tököm!xd
2008. okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Talán sűrűbben kéne mosni!:D
2008. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Vagy menj el a gyógyszertárba és vegyél canesten kupot![csak azzal az a baj hogy kicsi és hamar elolvad]

xdxdxd

2008. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
89%
Vagy a leg 1 szerübb hogy vakard meg!
2008. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Használsz intim szappant?Ha nem akkor próbáld ki..Vagy anyudét ha meg nem használ vesd fel nála a témát hogy a táborban láttad vagy amikor a barátnődnél aludtál hogy mindenki hozott,és használ.Ha ez sem segít akkor orvos..
2009. okt. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!