Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek terhesség előjelei...

Ezek terhesség előjelei lehetnek? Vagy csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés

Ideges vagyok ,hogy terhes lettem e, mert nem terveztük a párommal...

Az utóbbi egy hétben vannak olyan hülyeségeim pl, hogy a snickers-et úgy ettem ,hogy tettem rá csípős chipset... meg gyakran pisilnem kell , hülyeségektől elsírom magam -bár mindig is érzékeny, labilis voltam ,ezért ennek szerintem nincs jelentősége.. meg fáradt vagyok már reggel, fől kelek és úgy érzem , még tudnék aludni pár órát. pedig 8-9 órát alszom és kipihenten szoktam ébredni. Meg az is fura, hogy tegnap pl bevágtam egy egész pizzát, és 1 óra múlva éhes lettem és utána még bevágtam 3 szendvicset... ilyen se szokott lenni...



2016. szept. 16. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet a mensi jele is. Az előtt is jellemző az érzékenység, nagyobb étvágy.
2016. szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja meg annyi ,hogy 2 napja nem jött meg, meg fehér folyásom van , pedig nincs peteérésem most
2016. szept. 16. 11:18
 3/4 A kérdező kommentje:
de lehet hogy csak nagyon rágörcsölök, hogy mi van... és azért beképzelem... de még mindig várok egy hetet, és ha addig nem jön meg, akkor veszek tesztet.... csak idegfeszítő a várakozás...
2016. szept. 16. 11:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Akar a terhesseg vagy mensi jelei is lehetnek. Vegyel egy 2dbos tesztet a dmben 5-600ft. Csinalasz egy most egyet egy het mulva! Igy kiderul mizu, es nem kell izgulnod.
2016. szept. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!