Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász Budapesten?

Kovacs.aliz95 kérdése:

Nőgyógyász Budapesten?

Figyelt kérdés
Tavaly kerültem fel Pestre az egyetem miatt, így itt nincsenek orvosaim. Azt szeretném tudni, hogy hová mehetnék el nőgyógyászhoz? Otthon az sztk-ba lehet menni, az teljesen ingyenes, beutaló sem kell. Itt is van ilyenre lehetőség, hová kell ahhoz mennem? Ott kedvesek az emberrel? Ha arról van szó egy magánrendelésre is elmennék ami nem túl húzós, csak tizenezreket nem tudok rá kifizetni

2016. szept. 16. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Sztkba abba a keruletbe tudsz altalaban menni ahol a(z) (ideiglenes )lakcimed van,beutalo itt sem szukseges. Van ahol elojegyzes van,van ahol erkezesi sorrend, ez keruletfuggo. Magandoki ahol en jartam (attol fuggoen mit szeretnel )olyan 7e-20e+ kenet esetleg 3-5e. Valoszinu van ennel olcsobb is, de dragabbat is lattam...
2016. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!