Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek mi vált be a legjobban...

Nektek mi vált be a legjobban erős menstruációs görcsre?

Figyelt kérdés

Nem gyógyszeres megoldás érdekelne...

Elsősorban a nők válasza érdekelne, kivéve, ha van olyan férfi akinek volt már és sikerrel elmulasztotta vagy mondjuk nőgyógyász/orvos és ért is hozzá. :)


2016. szept. 12. 01:42
 1/4 Lilith1994 ***** válasza:

nekem ket dolog szokott bevallni. Ha otthon vagyok akkor meleg borogatas (annyirra nem gorcsol akkor de jobban meg van)

Aztan amikor mennem kell valahova homeopatias szert szedek be.

Hallottam olyanrol hogy valaki pl valamilyen olajjal kenegeti akkor a hasat ami nyugtato hatasu. Szerintem ez nagyon egyeni dolog hogy mi valik be.

Nalam egyszer volt olyan is hogy nyugtato hatasu teakevereket ittam es az is hasznalt :)

2016. szept. 12. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En jegakksit tettem ra,torolkozobe csavarva. Picivel jobb lett...
2016. szept. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Citromfű, zsálya és bármilyen nyugtató tea nagyon jól tud esni! Levendulás ülőfürdő..

Én megúszom fájdalom nélkül, csak néha kell ezeket bevetnem, viszont sajnos egyik rokonom csakis a bizonyos M gyógyszertől jön rendbe! Semmi nem hat nála, hány majd elájul a fájdalomtól!

Az erős fájdalmakat viszon ha jól tudom a PCOS betegség és ciszta is okozhatja, ezért inkább nézesd meg magad nőgyógyásszal vagy endokrinológussal! ;)

2016. szept. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :) A levendulásat kipróbáltam és használt. :)
2016. szept. 13. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!