Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan toljam el a menstruáció...

Hogyan toljam el a menstruációmat pár nappal?

Figyelt kérdés
Gyógyszert szedek és szeretném eltolni a vérzésemet ami pont az októberi hosszú hétvégére esne és akkor elutazunk a párommal. Ilyenkor mi a legjobb, ha egy héttel mondjuk hamarabb abbahagyom, vagy tovább szedem? vagy ne tartsak szünetet? Nincs benne ilyesmi a tájékoztatóban (belarát szedek). Az is aggaszt, hogy normál esetben se állt be a menstruációm, egyszer a 3. napon jön meg, máskor a 7.-en, nem biztos hogy jól sülne el a tologatás.
2008. okt. 1. 22:30
 1/5 anonim válasza:
szedd tovább a gyógyszert vagy vedd be később told el a bevételét. de én nem ajánlom később kárt okoz a szervezetedben és nem éri meg a a pasi bizti h kitudja várni hogy elmujon a havid!!
2008. okt. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a párom miatt, ő persze hogy ki bírja várni, hanem magam miatt. Az a gond hogy fürdő helyre megyünk, ott azért elég kínos.
2008. okt. 1. 23:03
 3/5 anonim válasza:

Ha még nem ált be óramű pontosan akkor sztem sem túl jó ötlet tologatni. Barátnőm pl pénteken szedi be a 21.et és hétfőn 10óra körül meg is szokott neki jönni (ritkán csúszik át keddre, legkésőbb hétfő este)

De ha mégis tologatni szeretnéd: Akkor a tabi típusával keress rá egy fórumra. Eddig ami nekem kezembe került tájékoztató azon le volt pontosan írva h mit és hogyan kell csinálni ha pár napot (szigorúan csak pár napot) el akarjuk csúsztatni.

ZÁRÓJELESEN az egyéni véleményem [ha pl az utazás csüt-vas, és hétfőre esne az utolsó tabi akkor szedd tovább 3-4 nappal a következő 21 bogyóból és után tartsd meg az 1 hét szünetet, majd a hiányos tabit fejezd be és utána vissza is térsz a normál kerékvágásba. Ha ennél többel kéne továbbszedned akkor inkább felejtsd el. De nem tudom a Te tabidnak milyen tulajdonságai vannak, közel nem biztos h jó ha hallgatsz rám!!!]

Biztos van a tabival kapcsolatos fórum valahol a neten.


trisztan

2008. okt. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
citromos tea, vagy vorosbor
2008. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még nem állt be pontosan és gyanítom nem is fog, mert már egy éve szedem a gyógyszert, mégis mindig máskor jön meg. Attól tartok hogy hiába szedném tovább vagy hagynám hamarabb abba, akkor sem tudnám biztosan mikor fog megjönni...
2008. okt. 3. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!