Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor múlik el a csomó a...

Mikor múlik el a csomó a tályog felnyitás után?

Figyelt kérdés
Augusztus 11-én volt egy emlő tályog műtétem, ami szoptatás alatt alakult ki, egy baktériumtól. Mivel rossz antibiotikummal kezelték, nem elég hogy így elfajult, egy hétre a műtét után visszajött. Megint begyűlt, de nem kellett vágni mivel a seb helyén kifakadt, kijött a felgyülemlett tej. Most kaptam másik antibiotikumot, szépen gyógyul a seb, de csak ott van egy kisebb csomó! A seb körül érzem.Közel sem olyan kemény, és nem is nő....de mikor múlik el? 4.napja szedem a gyógyszert.
2016. szept. 1. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a csomó a seb miatt van ott. Minden seb heggel gyógyul, még a bőr alatti részeken is, a hegek pedig tapintásra keményebbek.

Kb fél-egy év míg kialakul a végleges állapot, de ne lepődj meg ha sosem múlik el a csomó teljesen.

2016. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igazából nem zavar a csomó ha nem azt jelenti hogy még mindig beteg, esetleg újra be akar gyógyulni. :) Megnyugtattál, köszönöm. :)
2016. szept. 1. 20:17
 3/4 A kérdező kommentje:
-gyógyulni +gyulladni
2016. szept. 1. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs mit. Onnan tudod, hogy gyulladásos csomó és nem heg, hogy tapintásra fájdalmas, meleg, pirosas, esetleg váladékozik is vagy a környezete is be van durranva.

Érzékeny még lehet míg nem gyógyul meg teljesen, de a fájdalom más kérdés.

2016. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!