Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Februárban töltöttem a 13-at...

Februárban töltöttem a 13-at és már egy jó pár éve maszturbálok. De nem ujjazom magam, csak izgatom a csiklóm. Meg fog-e attól jönni hogy "maszturbálok", vagy ezt elb*sztam? De a fehér váladok ugyan ugy mindig van.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 14:36
 1/7 anonim válasza:
ne aggódj, nem számít, hogy maszturbálsz-e, ez nem befolyásolja a menzeszedet!
2010. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

KÖszi a választ. MOst nagyon megnyugodtam=) Nagy kő esett le a szívemről:)

És ugy vettem észre mintha kicsit más lenne a formája meg más lett a csiklóm is. Rendbe jön? vagy nincs is semmi baja?

2010. ápr. 20. 14:53
 3/7 anonim válasza:
első vagyok ismét!ahogyan fejlődsz, úgy változik a tested is!ez is szintén természetes!azért ne csináld túl sokszor, mert az a későbbi szexuális életedre negatívan is kihathat!
2010. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy negatívan?
2010. ápr. 20. 15:25
 5/7 anonim válasza:
nehezebb lesz majd eljutni az orgazmusig hüvelyi úton. és csalódások érnek majd a párkapcsolatban!próbáld meg inkább lefoglalni magadat, és ha még nem, akkor kezdj el mindenképpen sportolni!
2010. ápr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan izgasd a puncid és a csiklód, semmi köze a menstruációhoz.
2010. ápr. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat<3
2010. ápr. 22. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!