2 napos menstruáció? Ez mitől lehet? 20/L
Figyelt kérdés
időben megjött, normálisan elkezdtem vérezni, görcsölni.. de 2 nap után vége lett.. amikor máskor 1-3 nap erős aztán még min. 2 nap gyenge vérzésem szokott lenni...2016. aug. 13. 18:40
1/4 anonim 



válasza:





Előfordul az ilyen, nem mindig pont ugyanolyan. Ha nincs semmi gond (nem fáj semmid, nem érzel semmi furát) akkor nem kell vele foglalkozni.
2/4 anonim 



válasza:





Nekem ugyanígy volt, csak kb. 30 éves koromban vált 2 napossá. Nekem azt mondta a nödokim, hogy normális dolog. Szerintem várj ki 1-2 mensit, hátha változik, utána beszéld meg a nőgyógyásszal. Mindenesetre az én tapasztalataim alapján nem egy nagy dolog, az én dokim szinte nem is foglalkozott ezzel a panaszommal. Bár az is igaz, hoogy engem előtte megvizsgált, szóval láthatta, hogy nincs baj.
3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válazokat! Csak attól félek hogy terhes vagyok ( bár védekeztünk és nem szakadt ki az óvszer)
2016. aug. 13. 19:08
4/4 anonim 



válasza:





A biztonság kedvéért csinálj tesztet, de egyáltalán nem valószínűl, h terhes vagy.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!