Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pokoli mensi görcseim vannak,...

Pokoli mensi görcseim vannak, ez így normális, meddig tart?

Figyelt kérdés
Most jött meg harmadszor, 13 éves vagyok, az első kettő elviselhető volt, de most borzalmasan fáj, időnként annyira görcsöl a hasam alja, hogy földhöz tudnám verni magamat. Most jobb picit de az imént azt hittem meghalok. Az első alklamak ilyenek, másnak is ennyire fájt?

2016. júl. 27. 08:59
 1/6 anonim válasza:

Nekem az elején nem voltak nagyon fájdalmasak, kb. 2 év után kezdtek nagy fájdalmaim lenni, de csak a menstruációm 1. napján. Az egyszerű görcsoldók nem csillapították, így elmentem a háziorvosomhoz, és írt fel nekem gyógyszert. Abból 2-t általában beveszek azokon a napokon, és úgy elvagyok vele, alig érezni fájdalmat. Egyébként ez normális szerintem, sok lánynak nagyon fájdalmas, de vannak, akik meg sem érzik, kinek mi.

14/L

2016. júl. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. szinten olyan volt, h nem birtam lábra allni. Normalis, de csak ha nem marad igy...
2016. júl. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az izmok görcsei víz és vitamin hiányt jelentenek. Sok nyers lédús gyümölcs egészséges étel (nem kóla-só- finom liszt - szénsav- joghurt sok főtt dolog ezek hasztalanok akár a tabletták ). Sok víz az nem napi két pohárt jelent .
2016. júl. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
En cickafark teat iszok ilyenkor, illetve lehet kapni Ligetszepe kapszulat. Nekem ezek segitenek ezeken a napokon. Korabban volt hogy annyira gorcsoltem, hogy elajultam. Nem egyszer... Kitartas!
2016. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előtte kb 10 nappal minimum kezdj el szedni magnéziumot, nekem sokat segített. Ezen kívül melegítőpárnát rakj oda, meg vegyél be fájdalomcsillapítót. Nekem pont hogy az első pár évben nem fájt, egyáltalán nem éreztem, pár éve meg nagyon fáj. De a magnézium nagyságrendekkel javított rajta:)
2016. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, jobban vagyok, elmúlt a nagy fájdalom
2016. júl. 27. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!