Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Körömrágás miatt a körmömnek...

Körömrágás miatt a körmömnek a fehér része lejjebb van mint kéne lennie mit lehet tenni? Körömrágás miatt a körmömnek a fehér része lejjebb van mint kéne lennie mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Körömrágás miatt a körmömnek a fehér része lejjebb van mint kéne lennie mit lehet tenni?Körömrágás miatt a körmömnek a fehér része lejjebb van mint kéne lennie mit lehet tenni?
2008. szept. 29. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy papagáj hogy állandóan ugyanazt a kérdést 10x leírd.Amugy meg csak annyit tudsz tenni hogy leszoksz a körömrágásról
2008. szept. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kedves papagáj,jó,h írni is megtanultál...

amugy a körmöd fehér része-azaz a köröm holdja,mert igy nevezik-egész biztos nem a rágástol van lejjebb,hanem a szived egészségi állapotára utalhat.(szivizomgyengeség,szivizomkárosodás,vagy csak egyszerüen kisebb a szived a normálisnal)

üdv:egy termeszetgyógyász

2008. szept. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem a fehér holdról beszélek, hanem a körmöm végéről...amúgy mitől van, ha a fehér hold annyira nem látszik?
2008. okt. 6. 20:30
 4/4 anonim válasza:

én értem miről beszélsz.

hát tudom h nem esztétikus h a fehér rész lejjebb van, de ezen nem tudsz változtatni, a körömrágás miatt olyan. lakkozd be, max ennyit tudok javasolni.

a fehérhold meg azért nem látszik mert ránőtt a bőr valószínűleg.

2009. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!