Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pimafucort krém hüvelygombára?

Pimafucort krém hüvelygombára?

Figyelt kérdés

Hüvelygombám van, voltam is vele nőgyógyásznál, aki Pimafucort krémet és Fluconer tablettát írt fel nekem és a páromnak is. A tablettából fejenként egyet. Mikor arról kérdeztem, hogy a krémet hogyan kell alkalmaznom, azt a választ kaptam, hogy a betegtájékoztatóban úgyis benne van. Abban az áll, hogy nyálkahártyára nem kerülhet, azaz csak kívülre kenhetem fel. De hát akkor ez hogy fogja a folyásomat elmulasztani? A gombát hüvelyi is úton kell kezelni, nem? Úgy tudtam, hogy ilyenkor általában kúpot is írnak fel, de én csak egy pirulát és egy kívülre kenhető krémet kaptam. Ez így elég lesz? Hogyan alkalmazzam akkor a krémet?


22/L



2016. júl. 19. 15:24
 1/1 anonim ***** válasza:
A kérdésedre nem tudok válaszolni, de annyit tanácsolnék, hogy csökkentsd a szénhidrátbevitelt, sokszor önmagában már ez is megoldja a problémát.
2016. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!