Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cisztától fájhat a derekam?...

Cisztától fájhat a derekam? Gyengeség? Mély sóhajok?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt volt egy egészségügyi küretem rendellenes vérzés miatt, a vérzés menzesz alatt, után nem állt el. A vérzés oka lehet a ciszta vagy akár a szteroid injekció amit kb.fél évvel ezelőtt illetve múlt hónapban is kaptam. A ciszta először a bal petefészkemben volt, majd tegnapelőtt mondták, hogy ott nincs, hanem a jobb oldalon a méh mögött van egy nagyobb mint 4 centis. A balból felszívódhatott a vérzéssel? A műtét óta vérzésem minimálisra csökkent, de most engem inkább a ciszta izgat. A legközelebbi mensi sem fog elállni, mert most meg jobb oldalon van? Vagy hogy is van ez? Vagy ez nem kiszámítható? Egyébként az orvos azonnal ki akarta venni, mert nagy illetve "kamrázott" ez konkrétan nem tudom mit jelent, de nem tetszett neki. Csak azért nem vette ki mert a vérzésem erős volt. Szerintetek mi lesz a vége ennek?
2016. júl. 18. 17:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!