Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aranyértől fájhat a gát?

Aranyértől fájhat a gát?

Figyelt kérdés
Azt hittem hüvelygombám van, így Canestent használtam, mert viszkettem alul, de furcsa volt, hogy a végbél környéke viszketett ill. a gát rész. Tegnap észre vettem, hogy kijött az aranyerem / nem vérzik, nem fáj / és a gát részen is dudorok vannak, ez mitől lehet?Az aranyér miatt?
2008. szept. 29. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha fájna akkor azt mondanám,hogy be vann gyúlladva és rögösödve az aranyered.Azt orvosikag kezelni kellene.De így,hogy nem fáj így sem árt orvosnak megmutatni,bármelyik sebészeti rendelésen beutaló nélkül megmutathatod,mert lehet hogy nem ártana tovább vizsgálni.Lehet hogy csak krémeket ajánlanak,de lehet hogy operálni kell,és azt nem érdemes halogatni.Pláne akkor ha már nem elősször fordult ez elő.Jobbulást!
2008. szept. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont így voltam, és hallogattam,de néha már a kínok kínját álltam ki. Még egy próbát tettem: Ciprus/nem citrus/ Olajos ülőfürdőt vettem. 3-4 cseppet raktam egy lavór meleg vízbe-jól elkevertem. addig ültem benne míg ki nem hült-4 nap alatt megszünt minden problémám-azóta sincs.
2008. okt. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És hol lehet ilyen olajat venni? Mert most körömvirág krémmel kezelem, de már alig tudok hozzáérni úgy fáj a gátam...
2008. okt. 1. 13:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Herbáriában és a dm-ben is láttam.
2008. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!