Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kétszer menstruálok egy hónapban?

Kétszer menstruálok egy hónapban?

Figyelt kérdés
Múlt héten jött meg,már az a ciklus nem volt jó,mert előbb megjött,mint kellett volna.Aztán tegnap a fürdőruhámon észre vettem egy kis vért,nem tudtam hova tenni.Aztán ma,a normal,tisztasági béteten,barna folyást láttam,olyat,mint amikor már csak pecsételek a vérzés után,aztán így a nap végére lett benne egy kis vér is,aztán mostmár csak vért latok a betéten,a pecsételést már nem.Most akkor mi van??Nem tudom hova tenni,most mégegyszer megjön?Vagy most mi lesz?

2016. júl. 14. 20:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem: 12L
2016. júl. 14. 20:44
 2/4 anonim ***** válasza:

12 éves vagy, ilyenkor összevissza jön meg. Lehet, hogy el se múlt rendesen a múlt héten, hanem ez még annak a folytatása. Egyébként 28 naponta kell kb megjönnie, szóval lehetséges felnőtt nőknél is, hogy megjön hónap elején, és hónap végén is. Nálad meg aztán végképp normális, hiszen még nem állt be. :)

19L

2016. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huh,köszi,már azt hittem,hogy valami baj van,hisz mindent úgy csinálok ahogy kell,vigyázok mindenre!Köszi!
2016. júl. 14. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint mit csinálsz mindig úgy, ahogy kell? Nem értem. Mire vigyázol?
2016. júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!