Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nőgyógyászhoz akarok menni...

Ha nőgyógyászhoz akarok menni akkor kérni kell időpontot?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és még sose voltam nőgyógyásznál szóval aki tud tanácsokkal ellátni azt nagyon megköszönném. Édesanyám nem tud róla hogy én ezt tervezem és nem is akarom hogy megtudja.:\

2016. júl. 10. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, kérni kell. Ha magánorvoshoz mész akkor pedig készülj fel rá, hogy nem 1-2 ezret fog kérni tőled a vizsgálatért. Az enyém például egy szimpla vizsgálatért 6000Ft-ot kér...és ő még olcsó kategóriának számít.
2016. júl. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tervezem hogy magánorvoshoz megyek. De köszönöm a válaszodat.
2016. júl. 11. 00:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi miatt mennél dokihoz? Nálunk Szegedet a klinikán nem kell időpont, de lehet, hogy más városban igen. Érdeklődj telefonon. Bár én ennyi idősen anyukámmal mentem, vele beszéltem meg.

19L

2016. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

14 alatt szülő is kell! Miért mennél?

Amúgy igen tb-s rendelésre szinte mindenhol kell, a kartonozóba kell megkérdezni, általában 3-4hét, persze kivétel a sürgős eset de oda szintén kell szülő mert semmilyen kezelést nem kaphatsz nélküle.

2016. júl. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért akarok menni mert már régóta ilyen kellemetlen szagú, ilyen túrós, sárga folyásom van. Ez szerintetek milyen betegségre utal? Van rá valami házi praktika vag ilyesmik?
2016. júl. 11. 12:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez valamilyen fertőzés vagy gomba illetve lehet kevert. Az asszisztensnek kell szólni hogy mi a panaszod és akkor általában az időpontosok után fogadnak. Ezt csak doki tudja megállapítani, otthoni kezeléssel többet árt mint használ a dolog, főleg ha kidobott pénz.
2016. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!