Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen a hüvelyöblítő? Hogyan...

Milyen a hüvelyöblítő? Hogyan kell venni, mi kell hozzá? Hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
Még nem volt ilyenem, és nem tudom pontosan mit kérjek a patikában, vagy esetleg máshol is árulják? És azt, hogy pontosan hogyan kell használni.
2008. szept. 28. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Lactacyd-nak is van/volt hüvelyöblögetője,patikában kapsz leghamarabb,kb.2000 forint átlagban.Nekem a nődokim a fele-fele arányú natúr joghurt-víz öblögetést javasolta,de nekem legjobban ezek közül egyik sem,hanem a gyógynövényes ülőfürdő vált be.Receptet nem igényel az öblögető,a dobozában pedig pontosan le van írva,hogyan kell használni,mindez képekkel illusztrálva.


Lizy

2008. szept. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Drogériákban is megtalálod, pl DM, Rossmann ...

Fertőzés pl gomba esetén nem nagyon ajánlott a használata, mert könnyű a visszafertőzés.

2008. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de ez hogy néz ki amúgy? mihez hasonlít?
2008. szept. 28. 15:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszadó vagyok,nézd meg a www.lactacyd.hu-t,és már látod is miről van szó,különben utánam szóló is igazat írt.Lizy
2008. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!