Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhe felfazastol lehet...

Enyhe felfazastol lehet inkontinencia?

Figyelt kérdés
Picit kijott ujra a holyaghurutom,mindossze annyi tunettel,hogy megint nagyon gyakran kell pisilnem...harom napja van ez,azota viszont vizelet van a fehernemumon,ami azt jelenti,hogy par csepp,anelkul hogy eszrevennem,mindig kijon. Ez csak a holyaghurut miatt van vagy valami mas baj lehet? Lehetseges,hogy inkontinenciaproblemam lesz orokre? Meg fiatal vagyok,szoval most elegge megijedtem. 19/L
2016. júl. 9. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezzel a problémával vagyok. De elméletileg a pár hónapos felfàzàsból már kilábaltam. Ma például éjszaka álmomban bepisiltem :( azt álmodtam, hogy wcn vagyok és el is engedtem magam, amikor felébredtem erre egyből szaladtam ki a wc re. Félek elaludni, nehogy megint megtörténjen. és félek, hogy spontán bepisilek :"(((


Segítség!

2016. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia:) Szerintem csak felfázás miatt van, de megeshet, hogy gyakori felfázás után enyhe inkontinencia előjön, szerintem doki mindenképp lásson, ha nem múlik intimtorna nem árt meg, ha kérdésed van írj nyugodtan, és jobbulást:)
2016. júl. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!