Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen kúrák vannak hüvelygomb...

Milyen kúrák vannak hüvelygomba megszűntetésére?

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Élőflórás natúr joghurtot kell a hüvelybe tenni. Nekem segít!
2008. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Canesten combi.
2008. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Szia.


2 csomag cickafarkfüvet,valamint 2 csomag kamillát(orvosiszékfűvirágzatot) reggel beáztatsz hideg vízbe,majd este zubogásig hevíted,majd leszűröd a teafüvet egy tésztaszűrőn,lehetőleg nagyon sűrű fogún.Ha leszűrted,és van fürdőkádad,akkor a fürdőkádba beleöntöd a teát,és engedsz hozzá olyan meleg,és annyi vizet,ami ha beleülsz derékig ellep,de a szívtájékodat nem érinti még,ebben ücsörögsz egy jó könyvvel 20-25 percet,majd a leszűrt teafüvet még egyszer felöntöd hideg vízzel,amibe még másnap is beleülhetsz.Ezt ismétled 2 hétig,és fújtak a hüvelygombának.A Canesten és társai amellett hogy használnak,ugyanannyi rosszat is csinálnak.Ezt a kúrát akár felfázásra is használhatod.Hasznosabb,mint bármilyen gyógyszer.Ha ez még mind nem elég,olvasd el Maria Treben:Egézség Isten Patikájából c.könyvét.


Üdv:Egy gyógyszerész

2008. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
a doki pl.: felír egy jódos intimzuhanyt ,aztán pedig havonta egyszer 5napig használsz savas intimzuhanyt a gomba elkerülésére. CAnesten Combi, Pevaryl G kúp. Ha ezek nem segítenek ,akkor a doki jön!
2008. szept. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves gyógyszerész és milyen árba van a Kamilla és a cickafarkfű?
2008. szept. 29. 13:12
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Én is a gyógyszerészt kérdezném: nő vagy és próbáltad ezt a módszert? Jól hangzik és egyszerűnek, nekem soha nem használ se kúp, se krém, semmi, pedig fog.gátlót nem szedek, már strandra se járok, mindennap törcsit cserélek, de semmi nem segít.
2009. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Nekem sem akar elmúlni :(

Mindent felírtak már nekem, elhagytam a fog.gátlót, stb.

De semmi.Hihetetlent, h egy "egyszerű" hüvelygombától nem tud megszabadítani az orvostudomány...

2009. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem is nagyon jól hangzik amit a Gyógyszerész aláírásos válaszadó írt, de elméletileg a melegben szaporodnak csak a bacik és nem elpusztulnak, tehát nem ülhetek túl sok ideig a forró vízben. nemde? Hiszen akkor csak még több baci lesz belőle ... Vagy ez hogy van akkor?

És lenne egy kérdésem.. csakmert mindenhol mást olvasok... a 3db-os, vagy a 6db-os hüvelytabletta (canesten) a vényköteles?

Előre is köszi h nekem is válaszoltok!

2009. nov. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3dbosat lehet venni vénynélkül
2009. nov. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!