Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem nagyon használtam...

Még nem nagyon használtam tampont, kicsit félek tőle. Ugye nem "csúszhat" fel?

Figyelt kérdés

Egyszer próbáltam minit, sikerült felhelyezni, először kicsit fájt amikor leültem, azt hiszem, nem tettem elég magasra. Csak itthon voltam vele.

Nem merem magasra tenni, mert kicsit félek, hogy "eltűnik" a zsinór is, ahogy jövök-megyek, meg leülök... Ez lehetséges?


2010. ápr. 14. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg akkor fogd a zsinórt amikor felhelyezed. Majd megszokod, nem tűnik el a zsinór, megtalálod.

Olvasd el a használati utasítást és próbálkozz, ne hagyd bent a javasoltnál hosszabb ideig, az nem egézséges.

2010. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem lehetséges.

Ha mégis valamiért felcsúszna (de magától esélytelen), akkor kisebb nyomással ki tudod tolni. De ha felnyúlsz, amúgy is eléred a tampon alját.

Ne aggódj! :)

2010. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A válasz egyszerű,azért használsz tampont mert nő vagy és menstruálsz,ha menstruálsz akkor van méhed,ha van méhed,akkor van méhszájad,amin nem fér be egy tampon,csak egy kicsike nyilás van rajta menzeszkor,hogy távozni tudjon a vér. Egyszóval nemtud hová eltűnni a tampon.
2010. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem csúszhat fel, mert a méhszájon nagyon pici. A zsinór sem tűnhet el, mert magától nem fog becsúszni a hüvelyedbe, de ha esetleg mégis, akkor felnyúlsz és kiszeded.

Mielőtt felhelyezed mindig rángasd meg egy kicsit a zsinórját, ha esetleg hibás, akkor ne akkor szakadjon ki, mikor kivennéd:D

2010. ápr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!