Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A méhszájseb valahogy tapintha...

A méhszájseb valahogy tapintható a saját újjammal a méhszájamon?

Figyelt kérdés

Írják, hogy pl rendellenes vérzés/folyás jelezheti, s annak is aki tabit szed?

Valami kis búbokat tapintok a méhszájamon de nem tudom mi lehet az, egy ideje már ott van, nem okoznak gondot, orvos is látott, s nem mondták hogy találtak valamit -de én ezt nem említettem.

Szerintetek?

Köszönöm


2008. szept. 28. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos pontosan tapintja a búbjaidat vizsgálatkor, ami nem temészetellenes, mindenkinek ott van. Én a helyedben nem nyúlkálgatnék fel.

Nekem van méhszájsebem (amit orvos diagnosztizált és nem én), de nem okoz semmilyen rendellenes tünetet. Annyi kellemetlenség van benne, hogy félévente kell mennem rákszűrésre. A dokim azt mondta, hogy ha megszültem "rendbekapja" egyúttal azt is.

Ha lenne valami bajod az orvos szólt vólna, hisz ez a kötelessége!!!

2008. szept. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a választ, kicsit megnyugtattál.

Remélem még visszaolvasod, szeretném még kérdezni, hogy akkor tényleg másnak is lehet olyan kis búbjai ott?

Csak mert a párom azt mondja, hogy másnál nem tapintott ilyet, legalábbis nem emlékszik - mi 6 éve vagyunk együtt, előttem igaz csak 1 barátnője volt, sokakat úgy mond nem nézett meg azért így, de azt mondja nekem ezt kezdetek óta ott találta, s rendszeresen lát doki. S igen én is azt mondom,

hogy a dokinak már észre kellett volna vennie, ha az valami rossz.

2008. szept. 28. 12:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Visszaolvastam. Mindenkinek van ott "búbja", amminek neve is van, csa hülyeséget nem akarok írni.
2008. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!