Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitöl van az, hogy megjött...

Mitöl van az, hogy megjött 10én és 12ig megvolt 13át kihagya és 14én barna foltok voltak, tegnap 26án megint megjött de nemsok van még barna folyások vannak még?

Figyelt kérdés
2008. szept. 27. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
huh ennek rengeteg oka lehet, az igazi kérdés hogy hány éves vagy.mert ha fiatal vagy és még nem állt be rendszeresre a menstruációd akkor ne izgulj ezen, és ha esetleg nagyon zavaró szedj fogamzásgátlót, az napra pontosan beállítja, de nem biztos h megéri e a sok hormon, hanem inkább várd ki egy idő után beáll körülbelülre. de ha nem emiatt történt, hanem először fordul elő, akkor kérdezd meg a nőgyógyászod.
2008. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ennek hormonális okai lehetnek. Egyetértek az előttem szólóval, ha fiatal vagy akkor még nem állt be a mensid.
2008. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!