Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten combit használhatok...

Canesten combit használhatok most?

Figyelt kérdés
2-3 havonta jelentkezik nalam hüvelyi fertőzés, elég érzékeny vagyok ott lent - strand utan is hamar viszketek, vagy akar ha tüsfürdő kerül véletlenül oda...Most is nem tudom mitől, megint előjött, orvoshoz nem szeretnek most menni suli miatt. Ég, a hüvelyem, picit mintha meg lenne dagadba, és olyan sűrű folyásom van, mintha túró lenne..szoval nem normális. Ki szeretném próbálni a Canesten combit, de hetfön kellene megjönnie a menszeszemnek. Tablettát szedek. Befolyásoná valahogy azt, h megjönnön? Olvastam, hogy nem lehet menszesz elött használni. Csökkentené a hatását a tablettának? Van még valaki, akinek ilyen problémaja van ilyen gyakran?
2010. ápr. 13. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért nem használhatod, ha megvan, mert ez hüvelytabletta, és nem hiszem hogy olyankor szívesen "nyúlkálnál" a hüvelyedbe.

Én nem tartanék a helyedben gyógyszermentes napokat, hanem folytatnám a következő levelet. Így elmarad a havi, de elmúlik a fertőzésed.

2010. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akarom bekeverni most a napjaimat, mert most tokeletesen sikerult beallitanom. Baratomnak is kellene hasznalnia a kremet, hogy ne kapjam vissza? Meglehet o is fertozve tolem?
2010. ápr. 13. 19:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy neki is van baja, igen.

Ezzel végül is nem zavarod be a havid, csak egy kimarad. De a második levél után ugyanúgy megjön mint eddig.

De várj vele, míg elmúlik és akkor használd a combit.

2010. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!