Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? 16 éves vagyok és...

Mit tegyek? 16 éves vagyok és tegnap óta van egy pici kis fehér pattanás a nagyajkamon belül.

Figyelt kérdés
Nagyon fáj, főleg mikor megyek.Még szűz vagyok és nem nagyon szeretnék elmenni ezzel az orvoshoz.Egyszer már volt ilyen gondom, kb 3 éve...Két nap múlva elmúlt, de nem fájt ennyire.
2016. jún. 23. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Valami fertőzés lehet.

Mindenképp el kell menj vele az orvoshoz és megmutatni!

Megkérdezed, hogy ez mi lehet, mert nem tudod, és még érzékeny is.

2016. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És valami más megoldást nem tudnál?Kenőcs vagy valami.
2016. jún. 23. 17:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudom, mi okozza nálad azt a pattanást, sajnos nem tudok ötletet adni :/

Ahhoz meg kell mutatnod az orvosnak, ő tudja, milyen kenőcs kell oda :)

Ha gombás fertőzés okozná, akkor azt mondom, Canesten, vagy Nizoral. :)

2016. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!
2016. jún. 23. 17:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! ^_^
2016. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem gomba.

Mivel belül van, ezért fontos elmenned a nőgyógyászhoz, de bőr - és nemibeteg gondozóba is elmehetsz. Vannak női orvosok is, ha az úgy jobb neked.

A saját érdekedben és mielőbb mutasd meg orvosnak, mert nemcsak pattanás lehet, ill. a pattanásból más, súlyosabb kórkép is előfordulhat.

2016. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És mit mondjak?A házi orvoshoz ugye nem kell elmenni, mert eléggé beszólogatós?!:(
2016. jún. 23. 21:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kell a háziorvoshoz menni.

Sem a nőgyógyászatra, sem a bőr - és nemibeteg gondozóba nem kell beutaló.

Az orvosnak ezt mondod: "van egy pattanásszerűség a nagyajkamon belül, ami nagyon fáj. Segítséget szeretnék kérni."

Ennyi. Az orvos megnézi és azonnal tudni fogja, mi ez és hogyan kell szakszerűen kezelni.

2016. jún. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!