Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum mellékhatása lehet?

Antibiotikum mellékhatása lehet?

Figyelt kérdés
2 hete 5 nap napi 2 antibiotikumot kellett szednem erős felfázásra, közben Mirabella fogamzásgátlót szedtem. Együttlét csak az antibiotikumkúra előtt volt. Most gyógyszerszünet van, ilyenkor 5 napig tart a mensi nálam, de most csak 3 napig tartott, az is nagyon gyenge volt. Ez lehet az antibiotikum mellékhatása? Amíg beteg voltam, 2 nőgyógyásznál is voltam a betegség miatt, mindkettő megvizsgált és azt mondta, bent minden rendben.
2016. jún. 19. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet tőle, hisz legyengült a szervezeted. Viszont a terhesség korán vizsgálattal nem állapítható meg, így ha megnyugtatna akkor inkább tesztelj egyet.

Az antibiotikum kúra alatt és után legalább 7 napig kell óvszer.

2016. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kicsit félreérthető lett akkor. A levél első hetén volt együttlét, a második héten lettem beteg, és a harmadik héten szedtem antibiotikumot. A 2. És 3. Héten már nem volt együttlét, sem a mostani gyógyszerszünetben, nem akartam fertőzni, sem óvszer nélkül kockáztatni. Így már jóformán esélytelen a terhesség, nem?
2016. jún. 19. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Így már tuti hogy nem. Ha megnyugtat téged akkor csinálj egy tesztet, amúgy szinten esélytelen.
2016. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz :)
2016. jún. 19. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!