Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Győrben mikor van urológiai...

Győrben mikor van urológiai szakrendelés? Fiatal nőként nem kellemetlen oda állítani?

Figyelt kérdés
2016. jún. 17. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel a kórházat, megmondják a telefonközpontban. Szerintem nem kellemetlen.
2016. jún. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor véreset pisiltem és egész este a wc-n ültem nem gondolkoztam azon, hogy kellemetlen-e.


Egyébként az urológus a húgyutakkal foglalkozik, az pedig mindkét nemnek van. Húgyúti fertőzésekre pedig a nők hajlamosabbak, főleg a szexuálisan aktív időszakban. A váróban az emberek fele nő volt.

2016. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Urológia szakambulancia vagy sztk szakrendelés? Mert két külön helyen van a kettő.

Egyébként nem ciki, mikor én voltam több nő volt ott mint férfi.

2016. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy kellemetlen, de a nőggyászat az talán nem az?
2016. jún. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak az a gáz,hogy a nőgyógyász eddig egyszer sem jött zavarba vizsgálat során,míg urológus már igen,és félek ettől a helyzettől,nehogy megint így járjak.
2016. jún. 21. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!