Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnaphoz egy hétre utazunk...

Holnaphoz egy hétre utazunk horvátba 1 hétre és még nem jött meg pedig mostanába kellene megjönnie és ha holnap megjön akor sem biztos hogy 7 napig fog tartani. Hogy éljem túl a nyaralást ha meg lesz? 13/L

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Drága!

Ne kezeld már a menstruációt halálos nyavalyának. Attól, hogy nyaralás alatt jön meg még lehet élvezni a pihenést.

Használj jó betétet , fürdéshez meg tampont.

2016. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tampon és fájdalomcsillapító, ha görcsölsz.

A menstruáció nem egy betegség.

2016. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
13-om évesen nem akarok tampont használni
2016. jún. 14. 17:28
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
A megoldás adott: használj tampont. Jah, hogy nem akarsz? Az már a Te dolgod.
2016. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Mini tampon fürdéshez. Más megoldás nincs.
2016. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel életed során még rengeteg ilyen szitu lesz, előbb utóbb kénytelen leszel tampont használni, ha csak nem akarod az összes hasonló jelegű programodat lemondani vagy a menzeszedhez igazítani, ami megjegyzem kb képtelenség.


A szüzességüket féltő kezdő tamponhasználóknak elmondom, hogy a szüzesség fogalma nem egyenlő azzal, hogy van-e ott szűzhártya vagy nincs. A szüzesség azt jelenti, hogy amíg nem fekszel le senkivel, addig szűz vagy, akárhány tampont használsz el. Egy tampon nem tudja elvenni a szüzességed.


A szűzhártya amúgy meg egy jól hangzó dolog, de a legtöbb lánynak nincs is ott semmi, vagy csak alig valami kis peremecske a hüvelybemenet körül, és ha van is alapból lukas, hiszen nem tudnál menstruálni. (Van olyan betegség, amikor össze van nőve, az orvosilag ki is lyukasztják!)

2016. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Ha holnaphoz egy hétre mentek, akkor remélheted, hogy elmúlik addigra a vérzésed. Tampont nem ajánlok neked, mert igen fiatal vagy. A tampon egyébként is nem véd a fertőzésektől, mert megszívja magát vízzel. Ha az elején még lesz vérzésed, akkor is marad bőven jó pár napod fürdeni. Az én lányomnak pont akkor jön meg valószínű amikor indulunk.
2016. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

13 évesen már használtam tampont mert életem első tengerparti nyaralásán pont megjött. Felnőttként ha strandolni, fürdeni megyek és megvan akkor tampont használok. Az utolsó kedves anyuka nem tudom honnan hogy vizes lesz a tampon, de én még nem tapasztaltam. Volt, hogy majdnem szárazon vettem ki ami elég kellemetlen érzés. Pedig órákat tudok fürdeni a vízben.


Szóval vagy használj tampont, vagy csak napozzál.. A te döntésed.

2016. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
még nem jött meg mert még nem teljesen ált be! szóval lehet hogy szombaton, szerdán akármikor megjöhet!
2016. jún. 15. 10:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy akár ki is maradhat egy hónap. Simán megesik, ha még nem állt be. Ha nem akarsz tampont használni, akkor tényleg nem olyan egyszerű a dolog, de van mini tampon is, direkt a fiataloknak, esetleg ha megjön, átgondolhatod. Egyszer úgyis el kell kezdeni azt is használni, és kár lenne kihagyni a pancsolást emiatt. Ne félj tőle, anyukád, vagy nővéred biztosan segít. Jó nyaralást!
2016. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!