Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezd elmúlni a hüvelygombám?

Kezd elmúlni a hüvelygombám?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve küzdök vele, két orvosnál is jártam, rengeteg kúpot/gyógyszert felírtak de valamiért nem nagyon akart egyik sem hatni. Pár hónapja még égett, viszketett, piros volt és folyásom is volt, alig bírtam elviselni, volt, hogy sírtam is miatta. De mostanra elmúlt az égő érzés és a viszketés is, külsőleg sincsen különösebb probléma, viszont folyásom még mindig van. Van, hogy csak kevés, másnap viszont sok. Ez már a gyógyuláshoz vezető út? Nem tudom, mitől múlt el a többi kellemetlen problémám. A fehéresfolyást hogyan tudnám végre megszüntetni? Köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 9. 23:17
 1/3 anonim válasza:

Vegyél a patikában betadine hüvelykúpot, az kiírt mindent, attol biztosan elmúlik végleg, én is szenvedtem miatta kb fél évig járkáltam nőgyógyászhoz, és nekem ez segített, semmi más a barátnőm ajánlotta :)

amugy 1000ft, és tényleg erős többet ér mint a canesten meg ezek..

2016. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már kipróbáltam, az sem segített :(
2016. jún. 15. 20:31
 3/3 anonim válasza:
Szia! esetleg próbáld meg hogy grapefruitmag cseppet csepegtetsz tisztasági betétre vagy teafaolajat. Én még akkor próbáltam ki mikor volt,viszketett égett fájt. hozzám ért azt hittem megőrülök ahogy csípett de utána kész megkönnyebbülés volt! A grapefruit csepp egy pohár innibe 10-20 csepp is segíthet a folyás ellen.
2016. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!