Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S! Nagyon fáj, és fehér...

S. O. S! Nagyon fáj, és fehér túrószerű folyásom van. Segítség!?

Figyelt kérdés

Február végén voltam nőgyógyásznál, elpanaszoltam neki, hogy kialakult egy ilyen viszkető, égető érzés ott lent (más tünetem nem is volt). Az ő javaslatára vettem a gyógyszertárban rózsamézet, ami akkoriban segített is. Kenegettem egy darabig, elmúlt a kellemetlen érzés, aztán abba is hagytam.

Az elmúlt pár napban azonban újra jelentkezett ez a dolog (először viszketés, aztán égető érzés). Megint elővettem a rózsamézet. Kenegettem, vártam a hatást, de nem szűntette meg a problémát. Elkezdett bedurvulni a dolog. Ma reggelre úgy elkezdett fájni a hüvelybemenetem körül, hogy az borzasztó, konkrétan ülni is kellemetlen, a pisilésről pedig ne is beszéljünk. Már egyáltalán nem viszket, de rettenetesen érzékeny, olyan érzés, mintha duzzadt és sebes lenne (pedig nem tűnik annak), és nagyon fáj.

Ráadásul észrevettem, hogy nagyon sűrű fehér folyásom van. Még csak nem is látszik meg a bugyimon, mert egyszerűen annyira sűrű, hogy megtapad ott (tudom, hogy gusztustalan, sajnálom), és nyúlós, ragadós, darabos. De nincs kellemetlen szaga, egyáltalán szaga se nagyon van. Olyan, mint a túró.

Természetesen megyek megint nőgyógyászhoz, de most annyira ki vagyok akadva. Mi ez? Hüvelygomba? És mit kezdjek vele, amíg nem kapok rá valamit? Úgy tűnik itt fabatkát sem ér a rózsaméz. Segítség! :(



2016. máj. 31. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a helyzet h mar az elején lehet (!) hogy elrontottad , gyógyszereknek es kúpoknal is úgy van h adja pl 7 napra de 3.nap mar nincs tünet meg kellemetlen érzés de attól nem szabad abbahagyni ::
2016. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Gombának tűnik, de kenetvetel biztosabb 😊. Jobbulást kívánok!
2016. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!