Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 45 napos ciklus elfogadható...

45 napos ciklus elfogadható vagy már valami baj kell legyen?

Figyelt kérdés
Átlagban nekem 38 napos szokott lenni, de a múlt hónapban késett 5 napot, most meg már a hetedik napja nem jött még meg. Csináltam tesztet, terhes nem lehetek, de nagyon idegesít mi lehet a probléma. Az antibiotikum lehet hatással rá? Mert elég sokat szedtem

2016. máj. 9. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen eleg aggaszto. Orvoshoz nem mesz el? Betudja allitani nekem is belett fel ev fogamzasgatloval. Azota 31-28naposak.:) (28th ritka atlagban inkabb 31)
2016. máj. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

el ne hidd már az előző tanácsát!

a fogamzásgátló hormonálisan leállítja a havi vérzésed !!! és egy mesterséges köztes vérzést pródukál.

Nem meggyógyít, hanem elfedi az esetleges problémádat.

Amúgy a 40-42 nap még normális, a tied határeset.

Mivel 38 szokott lenni, akkor ez most egy kivétel, a következő majd normális lesz.

2016. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem beallitottak alacsony hormontartalmuval....
2016. máj. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem beállították, hanem valóban leállították!!

A fogamzásgátló gyógyszerrel egy mesterséges ciklust idéznek elő, aminek semmi köze a természetes ciklushoz.

2016. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fel evig szedtem 16evesen azotaa egyszer sem es azota is 28-31naposak a ciklusaim.

Ismetlem MAR NEM SZEDEM azota 22eves lettem

2016. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem az antibiotikum zavarhatott be, hanem az ok, maga a betegség, amiért szedted. Nem fogytál mostanában? Nem gagy nagyon vékony?
2016. máj. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem tartozom a vékony lányok közé, 17 éves vagyok 62 kiló. Köszönöm az eddigi válaszokat, de még nagyon idegesít hogy nem jön meg. Teszt negatív lett de ha nem jön meg a héten csinálok meg egyet de 8 nap késés után ki kéne mutassa a terhesseget nem? Előre is köszönöm a további válaszokat
2016. máj. 10. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!