Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló váltásánál...

Fogamzásgátló váltásánál menstruáció alatt lehet ilyen?

Figyelt kérdés
Ez már kb a negyedik gyógyszer amit kaptam...Legelőször a GEstomix20at szedtem kb fél évig, aztán az akkori dokim felirta a gestomix30-at amitől nagyon rosszul voltam, 2 hónapig fájt a hasam stb.. El is mentem másik orvoshoz, ő felirta a Taisa nevű gyógyszert, amitől viszont menstruáció alatt hőhullámaim lettek, és a vérzés a 3-4-5. napon volt a legerősebb, szóval teljesen forditva működött az egész, de a hőhullámok voltak a legzavaróbbak. Aztán az új dokim most felirta a lindynette20-at szefése alatt nem volt gond, viszont most, hogy megjött, folyik rólam a viz és a közérzetem se valami jó, a vérzés viszont nagyon enyhe. A kérdésem az lenne, hogy ezt a rossz közérzetet, meg az extra hőhullámokat a tabletta váltása okozhatja most? Érdemes még tovább szedni igy a lindynettet? Komolyan mintha klimaxolnék, vagy mintha kilómétereket futnék aztán még csak 24 vagyok..:/ Volt már valakinek hasonló tapasztalata?

2016. máj. 3. 20:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!