Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez, mit tegyek? 12/l Többi...

Mi ez, mit tegyek? 12/l Többi lent!

Figyelt kérdés
Most voltam vécén, és egy hatalmas fehér folt van a bugyimon! Olyan mintha bepisiltem volna, de egyáltalán nincs semmi szaga, teljesen hátul van a bugyimba? Mi ez? Ilyen még nem volt nekem! Nem szeretnék olyan váaszokat, hogy kérdezzem meg anyát meg ilyenek mert nincs itthon! Légyszi segítsetek! Mit tegyek?

2016. máj. 3. 10:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Egy kis tisztasági betét elég. Nekem is van ritkán fehérfolyásom, de olyan kevés, hogy én arra nem használok betétet, kimossa a gép.

19L

2016. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. máj. 3. 13:09
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Uh szegenykem, emlekszem nekem nagyon durva volt 2 evig, amig nem jott meg a mensim, nagyon sok volt. De nyugi, normalis!
2016. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod! Meg johetnek!
2016. máj. 3. 16:43
 15/29 anonim ***** válasza:

Halli!


Ez fehér folyás,a hüvely tisztítását szolgálja,színe fehér,átlátszó vagy világos sárga is lehet,pici szaga lehet,mennyisége valamikor kevésbé,néha egész sok.


Dm,roosman üzletekben libresse economy egyébként csomagolt,pici vékony tisztasági betétet lehet venni.

2016. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Anyuval beszéltem, nem enged betétet....:(
2016. máj. 3. 20:21
 17/29 anonim ***** válasza:
Miért nem?
2016. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Carefree, discreet, always, naturella számtalan tisztasági betét van az való erre a célra. És mi az hogy nem engedi? Ebben nincsen semmi, minden nő használja és ráadásul a bugyi is tiszta marad. Meg lehet hogy hamarosan megjon és akkor is jó ha van benn egy betét.
2016. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
74%
Anyád idióta, ha nem hagyja a betétet. Most ücsörögj egész nap a folyásodban? Gratulálok neki...
2016. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valahogy úgyis veszek betétet, csak olyanokat mondjatok amit esetleg egy boltban is van :)) veszek mikor jövök haza suliból most meg loptam egyet anyától....:)))
2016. máj. 4. 06:01
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!