Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg fejletlen lennék?...

Tényleg fejletlen lennék? 12/L Többi lent!

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim fejletlennek csúfolnak. A fehérfolyásom 1 éve van meg, a mellbőségem 75 cm, minden szőrzetem megvan. Még nem jött meg. Tényleg fejletlen lennék?

2016. máj. 2. 19:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem! butaság
2016. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Még jöhetnek! Amúgy a testsúlyom 38 kg, 150 cm vagyok.
2016. máj. 2. 19:49
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy.

Manapság sokan menstruálnak már 11-12 évesen. De amikor én voltam tini, akkor a 13-14 éves kor volt az általános.

Nem vagy elkésve. Különben is, sok-sok évig fogsz majd menstruálni. Nem gond, hogy neked 1-2 évvel később kezdődik, mint xy lánynak az osztályodból.

2016. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem várom, anyukám is 13-14 volt csak rosszul esik hogy ők fejlettek és mindenkit aki nem olyan mint ők, csúfolnak.
2016. máj. 2. 19:54
 5/20 anonim ***** válasza:
De egyáltalán miért kötöd az orrukra, hogy neked még nem jött meg, honnan tudják?
2016. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hiába jött meg neki, agyilag nem fejlettek még. Bunkóság ilyennek piszkálni valakit.
2016. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
5-ös, felvilágosítón kérdezték. Köszönöm a válaszokat, még jöhetnek! Ment a zöld kéz! ☺
2016. máj. 2. 20:25
 8/20 anonim ***** válasza:

Ezen egyáltalán ne szomorkodj! Tényleg bunkóság a társaidtól ez. Senki sem egyszerre fog kifejlődni. Nem egyszerre nő ki a fogunk. A lányok cicije is van akinek 14 éves korára kezd nőni. A másiknak már 12 évesen. Ez nem versenypálya. 18 éves korotokra ez lezajlik, és ez a lényeg. hagyd figyelmen kívül az ilyen beszólásokat.

A felvilágosító órán elég elővigyázatlan volt aki ezt személyesen mindenki előtt megkérdezte tőletek.Ez mindenkinek a magán ügye.

2016. máj. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8-as, szerintem sem volt szép az iskolaorvostól (nálunk ő tartotta) , hogy kitalálta a lányának (aki az osztyunkba jár, ő csúfol a legjobban mindenkit a barátnőivel). Köszönöm a válaszokat. Még jöhetnek!
2016. máj. 3. 06:47
 10/20 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam ennyi idős, nem volt divat az ha valakinek előbb Megjött. Nekem 11 évesen, tesómnak 16 évesen. Nekem nem született babám, tesómnak van két szép gyermeke.
2016. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!