Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek cisztát hogy...

Petefészek cisztát hogy ismertétek fel?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnénk babát, régen rendszertelen menzesz, de egy ideje barátcserje és progeszteronnal beállt 24-28 naposra.

Ebben a hónapban 2 napja késik, 1 hete volt egy barna vérzésem 1-2 csepp és aznap nagyon feszült az alhasam enyhe görcs, utána szinte semmi, enyhén éreztem, hogy "ott van".

Szombaton kellett volna megjönnie péntektől "mindjárt megjön" érzésem volt vasárnap estig.

Ma csak simán érzékeny, nem görcsöl, inkább nyomásra érzékenyebb és hirtelen mozdulatra.

A tesztek sajnos negativak remélem csak egyenlőre.


Lehet ciszta? :/ Esetleg van esély, hogy csak később mutatja ki hogy baba?

Reggel megyek vérvételre aminek eredménye csütörtökre lesz meg, mégis félek :(

Tapasztalatokat szivesen olvasnék. Köszönöm :)


2016. ápr. 25. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális ember, ha felmerül benne ez a lehetöség, elmegy nögyógyászhoz,ugyanis neki éppen az a munkája, hogy felismerjen ilyen problémákat.
2016. ápr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Normális ember meg úgy van (legalábbis én), hogy ingyenes klinikára nem megy, a magán meg csak csütörtökön van, addig is kiváncsi vagyok minden eshetőségre. azért köszönöm a segítőkész válaszod :)
2016. ápr. 25. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!