Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van velem? 😢㈸...

Mi van velem? 😢😵😭🙊💀 (lent olvasd végig lécci)

Figyelt kérdés
12 éves, vagyok. Pár hete szúr a hasam többször is lejjebb de van hogy feljebb is. Nemtom hogy összefügg e a kettő de kezd nagyon nagyon piciket nőni a hasam.... nem háj xd mert rendesen eszek, nem viszem túlzásba, stb. mint ezelott se. Ha arra gondolnátok, nem feküdtem le senkivel világ életemben, 12 évesen?isten ments!dehogy! Akkor én nemértem.... hogy esetleg valami más betegség amit nem ismerek? ( ja és már megjött )

2016. ápr. 21. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a hastáji bizonytalan eredetű fájdalmakkal orvoshoz kell menni - beszéld meg anyuddal.
2016. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz, láttatlanba nemigen fog neked senki diagnosztizálni valamit, mivel a panaszaidra ezer féle magyarázat létezik. :)
2016. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
85%
Ha úgy van, ahogyan íratd, tehát nem voltál együtt fiúval, trehes, az biztos nem vagy. Lehet, hogy menstruáció előtti/alatti (nem tudom, most éppen van- e) görcs, de ahogyan előttem is írta a váloszoló, erre ezerféle válasz létezhet. Beszéld meg anyukáddal, esetleg menjetek el orvoshoz.
2016. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Na mi volt?
2016. ápr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!