Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz vagy urológushoz...

Nőgyógyászhoz vagy urológushoz menjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Két nappal ezelőtt lefeküdtem az új barátommal ( előtte 3 évig nem volt nemi életem ). Ma reggel a felfázás tüneteit érzem. Fáj a hüvelyem és a derekam, csíp amikor pisilek, és a vizeletem színe se az igazi.

Mit ajánlotok kihez forduljak? Valami praktikával tudok segíteni magamon? Előre is köszi



2016. ápr. 5. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Elég, ha háziorvoshoz mész, de azt viszont sürgősen kellene. Ő antibiotikumot fog felírni, ne felejts el mellé probiotikumot is venni. Sok-sok langyos víz és gyógytea (a medveszőlőlevél szörnyű ízű, de segít), pihenés és holnap reggel orvos. Együttlét közben könnyű összeszedni egy húgyúti fertőzést, érdemes utána rögtön elmenni pisilni, az többnyire kimossa az oda nem illő bacikat.
2016. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!