Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most késik 6. napja. De...

Most késik 6. napja. De vannak előjelei:A volt barátom csak megujjazott. Lehet hogy az miatt késik, mert új volt a szervezetemnek? Vagy Mitől van?

Figyelt kérdés
Nagyon félek,már anyukám is gyanakszik,de én nem akarom neki elmondani.Mitől késhet ennyit?A barátommal csak pettingeltünk.Ő megujazott.Lehetek attól terhes h (nem biztos)olyan volt a keze,vagy ilyeszmitől?vagy csak azért késik,mert ez új volt a aszervezetemnek?Kérlek se]jtsetek!egy 15éves lány
2008. szept. 22. 09:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs h sok a hiba,de irtó ideges vok!!!!
2008. szept. 22. 09:46
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagy terhes. Ha nem feküdtél le a sráccal, akkor nem is estél teherbe. Nyugodj meg, pár napon belül meg fog jönni. Milyen a folyásod?
2008. szept. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
ha sperma volt a kezén szerintem fel lehet vele juttatni.de ennek nagyon kicsi az esélye.vegyél egy terhestesztet hogy megnyugodj.majd írd meg légyszi az eredményt.lehet hogy a srtessztől nem jön meg.
2008. szept. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Soka folyásom és görcseim is vannak...
2008. szept. 22. 18:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A menszi sok más dologtól is késhet, mondjuk mert még nem állt be rendesen, a fogyókura, stressz is közrejátszhat akár, vagy fefázás, ciszta egyéb betegségek. Szóval próbálj megnyugodni, tudom könnyű mondani, de nekem is volt ilyen kb ilyen idősen, és mikor megnyugodta, meg is jött egyből.
2008. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már a folyásom is kezd lappadni....olyan,mintha az lett volna a menzeszem.Vagy lehet hogy azért lappad,mert mindjárt helyettesíti masjd a mensim?Igen,viszonylag lehet rendszertelen,mert most kell neki megjönnie harmadszor.Nagyon kezdek beparázni.....
2008. szept. 24. 09:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg még nem is állt be a mensid! Nyugodj meg, szerintem pár napon belül meg fog jönni! Rendszertelen mensinél ilyen simán előfordul, nekem is az volt! Vegyél egy tesztet, és ha látod, hogy negatív, meg fogsz nyugodni hamarabb!!! Szerintem sem lehetsz terhes, csak nagyon stresszes vagy!!!
2008. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Húúúúúúúúú.......mindenkinek kösziiiii!!!Megjött!!!XDXDXDXDXD köcccceeee céééépen!!!!pu$$$ikkkka!!!!
2008. okt. 13. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!