Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátló tabletta...

A fogamzásgátló tabletta szedése után beáll a menstruációs ciklus?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 4 éve szedek fogamzásgátó tablettát és szeretném abbahagyni a szedését. Ez hogy működik pontosan? Utána hogy áll be a menstruáció? Előre is köszi!

2016. márc. 15. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Változó, van, akinek simán beáll, van akinek kell pár hónap, akár 1 év is, hogy rendeződjön...:) (utóbbi a gyakori, tehát, nem szabályos 28 napos ciklusok)


De ha a tabi előtt nem volt gondod, valószínűleg, most is pár hónap alatt rendeződsz. :)


Nekem 14 hónap alatt állt vissza, 150 napos ciklusom is volt, valamint a bőröm fél évig nagyon csúnya volt... tele göbös pattanásokkal, nem tudtam vele mit kezdeni, kozmetikus, krémek, pakolások, semmi nem használt, csak az idő....


szerintem jól döntesz, hogy abbahagyod.


22/L

2016. márc. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Előtte nagyon nem volt szabályos a menstruációm, ezért is kezdtem el szedni, most attól tartok, ha abbahagyom akkor teljesen felborul ez a ciklus (ami persze érthető)de abban biztos vagyok, hogy jobban járok ha nem szedem tovább. Tehát akkor valószínűleg miután abbahagyom és beáll a menstruáció, akkor nem valószínű, hogy pont 27-28 napos ciklusok lesznek?
2016. márc. 19. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg fokozatosan befog allni kb 6-10honap alatt!:)
2016. máj. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. máj. 16. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!